O Aleně Polyň (CZ)

about-me Кристина Берц

Alena Polyň je dědičná vědma, má schopnost jasnovidectví. Je autorkou magických knih, orákulů a jediného na světe kompletního balíčku karet Tarot. Rodové možnosti Dynastie vědem se nyní projevují u dcer, z nichž starší Kristýna napsala svoji první magickou práci již ve 14 letech, byla to kniha A řekl mi Démon. Alena Polyň je zakladatelkou mezinárodní magické organizace Říše Nejmocnějších Vědem. Zabývá se zkoumáním Všesvěta a praktikuje čarodějnictví. Zdrojem všech vědomostí Aleny Polyň se stal Prvopočátek všeho jsoucího a nejsoucího, což dává vědmě možnost skutečně vědět hmotu, čili tvořit hmotné věci z přání, a nedělit magii dle národností a směrů. Možnosti Aleny Polyň jsou neomezené. Zasvěcením do vědem dává Alena Polyň zasvěcenému možnost též čerpat poznatky z Prvopočátku.

«Lidé rozdělili magii podle národností, barvy a vyznání, stali se služebníky různých Bohů, toto roztržení jednotné vrstvy vědomostí je neideální možností pojmout hloubku magie» – říká Alena Polyň.

Alena Polyň je známá pro své důležité objevy v magii a čarodějnictví a jedinečné zkušenosti. Její žáci již pracují na svých magických dílech a pomáhají lidem. Alena Polyň první objevila utajené znalosti o uspořádání světa. Ukázala, že naše část Země je číše, pověděla o kokonu a jeho zmenšování, o Obřadu Ženčiny, takových vědomostí objevila Alena Polyň spoustu a nyní jsou přístupny lidem.

Об Империи Сильнейших Ведьм Отзывы

Пресс-центр / СМИ о нас Контакты