אודות אליונה פולין (IL)

about-me Кристина Берц

אליונה פולין הנה קוסמת תורשתית, בעלת תפיסה על חושית. היא מחברת של ספרי מגיה, אורקלים וחפיסת הטארוט המלאה היחידה בעולם. הכישרון של שושלת הקוסמות כעת נמשך בבנותיה, כריסטינה, הבת הבכורה, כבר בגיל 14 כתבה את עבודתה הראשונה במגיה, את הספר "ואמר לי הדמון". אליונה פולין היא גם מייסדת של הארגון המגי הבינלאומי "האימפריה של הקוסמות החזקות ביותר". היא לומדת את חוקי היקום ועוסקת בכישוף. המקור של כל הידע של אליונה פולין הוא היסוד של כל דבר קיים ולא קיים. זה מעניק לקוסמת את הכושר באמת לדעת את החומר, את המטריה, כלומר, ליצור את המטריה מהתשוקות, בלי לחלק את המגיה לפי לאומים או מגמות. היכולות של אליונה פולין אינן מוגבלות. אליונה פולין עושה הסמכה לקוסם או לקוסמת ונותנת אפשרות למוסמך גם לינוק ידע מן היסוד.

"אנשים פירקו את המגיה ללאומים, צבעים ודתות והפכו לעובדים של אלים שונים. הקרע הזה של מרקם הידע האחיד הוא לא האפשרות הטובה ביותר להשיג את עומק המגיה" – אומרת אליונה פולין.

אליונה פולין ידועה בתגליות רציניות שלה במגיה ובכישוף, בעבודות ייחודיות. תלמידיה כבר יוצרים את העבודות שלהם במגיה ועוזרים לאנשים. אליונה פולין הייתה הראשונה שגילתה את הידע הסודי על הסדר העולמי. היא הראתה כי כדור הארץ זה הכוס, סיפרה על הפקעת ועל ההפחתה שלה, על מעמד ומשמעות האישה. אליונה פולין גילתה ידע רב ועכשיו הידע הזה פתוח לאנשים.

Об Империи Сильнейших Ведьм Отзывы

Пресс-центр / СМИ о нас Контакты