O Alionie Połyń (PL)

about-me Кристина Берц

Aliona Połyń to dziedziczna wiedźma, posiadająca dar jasnowidzenia. Jest ona autorką książek o magii, wyroczni i jedynej kompletnej talii tarota na świecie. Rodowe możliwości dynastii czarownic są teraz kontynuowane przez córki. Najstarsza Krystyna już w wieku 14 napisała swoją pierwsze dzieło o magii, książkę «I rzekł do mnie Demon”. Aliona Połyń jest założycielką międzynarodowej magicznej organizacji Imperium Najsilniejszych Czarownic. Studiuje wszechświat i praktykuje czary. Źródłem wszelkiej wiedzy Aliony Połyń stał się Początek wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych, co daje czarownicy możliwość tworzenia z pragnień, nie dzieląc magii na narodowości i kierunki. Możliwości Aliony Połyń nie są ograniczone. Prowadząc inicjację do czarownic, Aliona Połyń daje inicjowanemu możliwość także czerpania wiedzy z Początku.

«Ludzie podzielili magię na narodowości, kolory skóry i religie, stając się żrecami różnych bogów, to rozerwanie jedynej warstwy wiedzywiedzy daje pojąć głębię magii” - mówi Aliona Połyń.

Aliona Połyń jest znana z poważnych odkryć w magii i czarach, unikalnych osiągnięć. Jej uczniowie już tworzą magiczne dzieła i pomagają ludziom. Aliona Połyń jako pierwsza odkryła sekretną wiedzę o porządku światowym. Pokazawszy, iż nasza część Ziemi – to misa, opowiadając o kokonie i jego zmniejszeniu, o Czin Żenczinie. Aliona Połyń wiele odkryła podobnej wiedzy, która jest one dostępne dla ludzi.

Об Империи Сильнейших Ведьм Отзывы

Пресс-центр / СМИ о нас Контакты