אודות האימפריה של מכשפות החזקות ביותר (IL)

האימפריה של מכשפות החזקות ביותר היא הארגון הנסתר היחיד במינו בהיקף הבינלאומי

Потомственная ведьма Алёна Полынь

מייסדת האימפריה של מכשפות החזקות ביותר (אק''ח) היא הקוסמת התורשתית אליונה פולין("פולין" ברוסית זו לענה, הערת המתרגמת). הקשר בין הדורות, אשר נותן לנו את הזכות להיקרא "קוסמת תורשתית" או "קוסמת מלידה", הוא לא רק במילים. סבתי היא נציגה של בית מכשפות האצילות, והיום גם בנותיי ממשיכות את שושלת מכשפות.

בחברה התגבשה דמותה של הקוסמת, כאשה גסה, חסרת השכלה, או אישה זקנה, לא ציבורית, שיום ולילה מכשפת איפשהו בבית הקברות או מאחורי התנור. אני רוצה להבהיר, כי הפירוש האמיתי של המילה אבד עכשיו. הקוסמת – ברוסית "וודמה" – באה ממילה העתיקה שפירושה "לדעת את החומר", מכשפות היו בשכבות שונות של האוכלוסייה, גם באצולה. אבל אנשים היום מבינים את הקסם כמשהו שנעשה בכפר על-ידי איזו אישה זקנה, שכמעט ונועלת נעלי לכש. לעומת זאת, האצולה עסקה רבות בתורת הנסתר, הקימה ארגונים נסתרים. הקסם של האצולה היה שונה מאוד מהקסם הכפרי. ידע נרחב, אפשרות ללמוד עמוק יותר את חוקי היקום והתעניינות בקסם כבמדע - זה היה אופייני לאצולה. כתוצאה גם לטקסים עצמם היה כוח וכיוון שונים, משום שהסביבה תמיד משפיעה על השקפת העולם.

בתרבות של כל העמים יש הרבה ידע עמוק, לקסם של אנשים משכבות הציבור שונות ומעמים שונים יש מקור אחד - היסוד. על כוח של היסוד מבוססת האימפריה של מכשפות החזקות ביותר. אנחנו לא מחלקים את כדור הארץ לארצות, אלא רק לצדדים, כי אנו מבינים שכדור הארץ הוא גוף אחד ואחיד. הידע של כל ארץ, הקסם של כל עם הם הנושא שדורש לימוד מעמיק. הרבה דברים אבדו, אבל לא באופן בלתי הפיך. אק''ח מעלה ידע וודי של העבר ועושה את עבודת הקסם שלה.

מה עושה האימפריה של מכשפות החזקות ביותר?

Чем занимается Империя Сильнейших Ведьм?

המשימה העיקרית והמרכזית של האימפריה של מכשפות החזקות ביותר היא שיפור חיי כדור הארץ ושיפור איכות החיים של האדם היודע, האדם שאותו צריך כדור הארץ ליחסים הדדיים. בשל מה משתפרים חיי כדור הארץ ואיכות החיים של בן אדם?

בשל הידע, אשר בצורה מעשית מיישמים הקוסמים מכשפות של אק''ח כלפי כדור הארץ. גם בשל סיוע פיזי לכדור הארץ. למשל, נטיעת עצים ופרחים מרשימה האדומה: לא נטיעה רגילה, אלא פולחנית, המובילה לא רק לייעור של כדור הארץ, אלא גם לשיקומו בעזרת טקסים אנרגטיים חזקים.

לימוד הקסם ברמה עמוקה מאוד עוזר לקוסמים מכשפות של האימפריה ליישם ידע מגי כדי לשפר את איכות החיים לא רק של עצמם ושל יקיריהם, אלא גם במדינות שבהן הם חיים, וכמו כן בכדור הארץ כולו.

השקפת עולם של אנשים כוללת דתות רבות, האימפריה של מכשפות החזקות ביותר מדברת על מקור אחד של כל הידע. כל דת בנויה על ידע זה או אחר ותמיד יש בה מטרה: המטרה היא סוג מסוים של השפעה על תודעת האדם. אנחנו לא שוללים אף דת, אנחנו אומרים שהכל זה אחד. כאשר אנשים יוצרים דת זו או אחרת, עובדים אלוהים זה או אחר, עליכם להבין כי הכל בא מן היסוד, היסוד של כל דבר קיים ולא קיים. חוסר אהבה כלפי מדינה כלשהי זה שלילת חלק מכדור הארץ, זה אותו דבר כמו לא לאהוב אחד מחלקי הגוף שלנו. אם יש עלבון של רגשות המאמינים בדת או אלוהים זה או אחר, אמירות על חולשה של אמונתם וגלובליזציה של דת אחרת – זה מבוי סתום של הבורות. ידע של כל הדתות בא מתורת הידע אחת.

כל דת סיננה את הידע יחסית לתודעה של האנשים המאכלסים מדינה זו או אחרת, אך בהתחשב בכך שהלא יודעים לא יידעו יותר מדי, מה שיגרום להתעניינות בתודעה שלהם ויציאה מהמסה של ביו-רובוטים. זו הסיבה שהאימפריה של מכשפות החזקות ביותר אוהבת את כל כדור הארץ ולומדת את כל הידע. זאת על מנת ליצור בסיס לגדולת נפש, כלומר, צמיחת הנפש מאישית לגדולה. מגיה זו המדע של כל המדעים והדת של כל הדתות, ולכן בה הגרעין, שהודות לו אפשר לגדל את הגינה. אנו מבינים את עומק ופוטנציאל של הידע שכל יום נפתח לפנינו. האימפריה של מכשפות החזקות ביותר נותנת הסמכה לקוסמים מכשפות. הסמכה לקוסם או לקוסמת זה לא טקס של ויתור על אגרגור זה או אחר (למשל, ויתור על כריסטוס), זה לא זבח של תרנגול בבית הקברות. אם הקוסם אומר לכם על ויתור או להיפך, מסמיך רק את המוסלמים או רק את הנוצרים, הוא הלא יודע.

הסמכה לקוסמים מכשפות באק''ח זו, ראשית, הכניסה לאימפריה, שנית, קבלת הכוח של 4 אלמנטים, שלישית קבלת ערוץ הידע שבו נמצא הידע של הקוסמים מכשפות על עומק של זמן-חלל ורביעית קבלת ערוץ של הבורא. זו הסמכה לקוסם ולקוסמת אמיתית ולכן היא כרוכה באחריות והתחייבות. על ההסמכה יש ספרים וכנסי וידיאו המקלים על ההבנה מה זה בדיוק ההסמכה לקוסמת, משום שבורות מובילה להסמכות לא מובנות, מוזרות ולפעמים אפילו מסוכנות.

האימפריה של מכשפות החזקות ביותר מסמיכה לכניסה לחורשה ("רושצ'ה" – ממילה "לגדול" ברוסית, הערת המתרגמת). מהי חורשת האימפריה

Империя Сильнейших Ведьм посвящает в Рощу

יש אנשים שעדיין רחוקים מהקסם, אבל מבינים היטב את הצורך בשיפור איכות החיים בכדור הארץ. לאנשים האלה אין עוד נכונות להסמכה לקוסמים, אבל הם יכולים להיכנס לחורשת הידע. חורשה, או רושצ'ה, פירושה הזדמנות לגדול דרך ההצטרפות לארגון מכשפות חזק - זוהי הגנה, תמיכה ועזרה מאגרגור של האימפריה של מכשפות החזקות ביותר.

האימפריה של מכשפות החזקות ביותר זו ארגון מאוחד לכל העוסקים בקסם, ללא קשר לכיוון של הקסם, ללאום או לדת. באימפריה של מכשפות החזקות ביותר מתקיימים שיעורי קסם, אנו לומדים את כל תחומי הקסם והכישוף ומשתפרים מיום ליום. בכל הארצות, מכשפות והקוסמים רציניים נכנסים לאק''ח במטרה ללמוד את הידע עמוק יותר ולסייע לכדור הארץ. היום, הכניסה לאימפריה כבר מראה את מעמדה של הקוסמת. לכן, אנשים רבים שפונים לקבלת עזרה מכשפות וקוסמים לומדים מהם על הסמכה דווקא באק''ח אצל אליונה פולין.

אליונה פולין היא מחברת של ספרי קסם, יוצרת של המספר הגדול ביותר של אורקלים בעולם והיא האדם היחיד שגילה לכולם את קסם של קלפי טארוט והוכיחה את הנחיתות האנרגטית של חפיסת הטארוט הקלאסי. חפיסת הטארוט המלאה של 111 קלפים הוצאה על ידי אליונה פולין. ישנם חומרי לימוד בוידאו רבים באתר. הבת הבכורה שלה כריסטינה מנדרגורה פרסמה את ספרה הראשון בגיל 14. כל זה אומר על אפשרות לגדול ולהתפתח בקסם על בסיס הידע של שושלת מכשפות החזקה.

תלמידיה של אליונה פולין מפרסמים את הספרים ואת הקלפים משלהם, יש להם חדרי קסם שלהם באתר של אק''ח. למידה של קסם וכישוף באימפריה זו גישה מלאה ומעמיקה שיש בה כל הכיוונים, שבה התיאוריה משולבת עם הפרקטיקה ויחד הן יוצרות מכשפות וקוסמים חזקים ומעלות את כוחן של מכשפות התורשתיות.

שאלה נפוצה

האם הקוסם או הקוסמת שיש להם כוח ידע מלידה, כלומר, כוח קסם שהם ירשו, צריכים הסמכה. כן, הם צריכים הסמכה. כפי שכתוב לעיל, הסמכה לקוסם או לקוסמת באק''ח זו כניסה לערוץ הידע, וכמו כן אפשרות לקבל ידע מעמיק יותר, ובנוסף, זו שמירה על קשר עם אנשים בעלי דעות דומות וגם חילופי עבודות.

הגודל של האימפריה של מכשפות החזקות ביותר נראה לכולם ואק''ח הפכה למין אמא לכל הקוסמים מכשפות, ורק שרלטנים מונעים את כניסתם לאימפריה, כי הם לא צריכים למידה של קסם וכישוף. תמיד תוודאו כשאתם פונים לקוסמת האם היא נמצאת באימפריה (אתם יכולים לכתוב לנו מכתב עם השאלה) כי כל מכשפות והקוסמים הרציניים שייכים לאימפריה של מכשפות החזקות ביותר. הקוסמת לומדת כל חייה, כי ידע של קסם וכישוף הוא אינסופי, וזו הסיבה שכל הקוסמים הרציניים נכנסים לאק''ח. כדי לעזור לאנשים נפתח מרכז פאראפסיכולוגי של אליונה פולין במוסקבה, שבו מקבלים תלמידיה של הקוסמת.

Для желающих пройти Посвящение в ведьмы и ведуны

Для желающих войти в Рощу Империи

Об Алёне Полынь Отзывы Пресс-центр / СМИ о нас Контакты